Prístrojové ošetrenia - Radio4


Dynamická kvadripolárna rádiofrekvencia s patentovanou bezpečnostnou technológiou RSS.

Táto jedinečná kozmetická novinka Vám pomôže navrátiť pevnosť a vypnutie Vašej pokožky a pomôže odbúraniu tuku v tukových bunkách.

Ošetrenie je ambulantné, po vzájomnej konzultácii sa pustíme do bezpečného a bezbolestného ošetrovania. Na pokožku Vám nanesieme špeciálny gél a položí sa sonda. Po ošetrovanej partii sa prechádza sondou, cez ktorú rádiofrekvencia z prístroja preniká do kože. Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy / tzv. strednej vrstvy kože /, rádiofrekvencia mení svoju energiu na teplo a teplo spôsobuje stiahnutie kolagénových vlákien, čím dôjde k výraznému vypnutiu pokožky. Zároveň dochádza k zvýšenej tvorbe kolagénu a elastínu. Vplyvom tepla dochádza aj k zrýchleniu metabolizácie v tukových bunkách – tukové bunky sa zmenšujú a tým sa zmenšujú aj rozmery tukových vankúšikov. Unikátnosťou tohto prístroja je koncentrácia tepla v hĺbke až 3 cm a vďaka tomu nie je nutné chladenie pokožky. Výsledkom je pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Dochádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, odstráneniu ochabnutia pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre a odstráneniu druhej brady. Zákrok na tvári, krku, brady a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný, cítite len jemné teplo. Ošetrovaním na tele dochádza k vyhladeniu bruška po tehotenstve, vypína sa ochabnutá pokožka pri kolenách, odstraňuje sa celulitída.

Aby omladzovací efekt vydržal 2 – 3 roky, musíte na zákrok s rádiofrekvenciou prísť 4 až 8 krát podľa stavu pokožky 1 krát týždenne. Odporúčame tiež v konbinácii s bodykou, čím sa dostaví maximálny efekt zákroku. Výsledky sú viditelné pár hodín po prvom ošetrení!

Pred ošetrením :   Po 1 ošetrení :

Pred ošetrením :   Po 8 ošetreniach :

Ošetrované oblasti tváre : oblasť pier a nosa, brada, líca, oblasť očného okolia, čelo, krk

Ošetrované oblasti tela: dekolt, brucho, zadok, ramená, kolená, stehná

Výhodou tohto ošetrenia je, že na rozdiel od laserových zákrokov, rádiofrekvencii slnko neprekáža a Váša schopnosť pohybu po zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky činnosti bez obmedzenia.
Po ošetrení Bodykou je potrebná lymfodrenáž, najlepšie prístrojová, ktorá vytečený tuk zo zničených buniek odplaví lymfatickým systémom.

Bodyka Plus
ED-One
Radio4

 
(c) 2009 R-klub, Design : dARTz, s.r.o..